Poštovné zadarmo pri nákupe nad 60 €
Zaujímavosti

Pozvánka na Mezinárodní konferenci Moderní výživy

BodyWorld
BodyWorld
18. novembra 2021
4 min čitania
27 komentarov
458
14
Rádi bychom Vás pozvali na třetí ročník Mezinárodní konference Moderní výživy, která se letos uskuteční 20. listopadu! Můžete se opět těšit na opravdu nabitý program s řečníky ze 4 zemí!

Rádi bychom Vás pozvali na třetí ročník naší Mezinárodní konference Moderní výživy, která se letos uskuteční 20. listopadu! Kvůli vývoji epidemiologické situace v souvislosti s onemocněním COVID-19 proběhne celá konference ON-LINE, přičemž každý účastník obdrží kompletní záznam z konference. Všechny konferenční příspěvky si tak každý bude moci pustit kdykoliv a opakovaně. Celou konferenci organizují autoři populární knihy a bestselleru Moderní výživa ve fitness a silových sportech Lukáš Roubík a Miloslav Šindelář v rámci jejich Institutu Moderní Výživy a můžete se opět těšit na opravdu nabitý program s řečníky ze 4 zemí!

NEJNOVĚJŠÍ VĚDECKY PODLOŽENÉ INFORMACE O VÝŽIVĚ OD ŘEČNÍKŮ ZE 4 ZEMÍ Z POHODLÍ VAŠEHO DOMOVA!

Hlavním cílem konference je přinést vědecky podložené informace o výživě od odborníků srozumitelnou formou pro širokou veřejnost. Na konferenci se za jeden den dozvíte evidence-based informace z různých oblastí výživy od skutečných a špičkových odborníků z ČR, ze Slovenska, Irska i USA, které najednou nikde jinde neuslyšíte! Na rozdíl od jiných podobných konferencí zde dostane každý odborník téměř hodinu času, aby své téma dokázal účastníkům rozebrat a přiblížit skutečně až do hloubky. Obě přednášky v angličtině budou prezentovány živě v originálu, ale hned v týdnu po konferenci dostane každý videozáznam s českými titulky.


Jednotlivé přednášky budou zaměřené na témata reálného vlivu zdravého životního stylu v prevenci a léčbě onemocnění COVID-19, role zdravé (preventivní) výživy pro naše fyzické a mentální zdraví, problematiku nízkosacharidových diet v léčbě diabetu, nejčastějších mýtů kolem modelu kalorické bilance, normalizace obezity a psychologických faktorů při léčbě obezity, vlivu různých diet a hodnot krevních lipidů a choletesterolu na riziko rozvoje kardiovaskulárních onemocnění, nebude chybět ani přednáška o populárním tématu intermittent fasting a výživě v bojových sportech!

Kompletní program konference s podrobnou anotací jednotlivých přednášek a podrobnými informacemi o jednotlivých řečnících a registrace najdete na webu konference:

https://www.institutmodernivyzivy.cz/konference/


Témata a řečníci konference

Příjem vs. výdej energie: mýty vs. fakta - Dr. Layne Norton, PhD

Výživa a riziko srdečních onemocnění - Danny Lennon, MSc.

Nízkosacharidová strava v léčbě diabetes mellitus - MUDr. Hana Krejčí

Pandemie COVID-19 a role zdravého životního stylu – dezinformace vs. fakta. - Mgr. Ing. Tereza Vágnerová

Intermittent Fasting: revolučná stratégia či precenený trend? - Vilo Hečko

Kolik stačí ke štěstí a zdraví? - MUDr. Marie Skalská

Normalizace obezity jako nový trend? - Ing. Lukáš Roubík

Výživa a redukce hmotnosti v bojových sportech - Bc. Miloslav Šindelář

Konference bude probíhat v sobotu 20. 11. 2021 od 10 do 18 hod.

Kompletní program konference s podrobnou anotací jednotlivých přednášek a podrobnými informacemi o jednotlivých řečnících, registrace vstupenky najdete na webu konference:

https://www.institutmodernivyzivy.cz/konference/

Co získáte nákupem vstupenky na konferenci?

-certifikát o účasti

-slevu 20 % na všechny další akce a produkty Institutu Moderní Výživy

-neomezený přístup ke kompletnímu záznamu konference 8+ hodin

-cenné informace od 8 špičkových odborníků z celého světa

-živá interakce s ostatními účastníky v chatu a možnost pokládat řečníkům otázky

  • Rýchle doručenie
  • 3000+ produktov ihneď k odberu
  • 1.000.000+ objednávok
  • Odborné poradenstvo
Obľúbené
Načítavam...
Načítavam...
Nutričné hodnoty
Hodnotenia a recenzie