- Bílkoviny 23g
- Sacharidy 2,3g
- Tuky 1,2g
Prom-In
CFM Pure Performance 30 g
Kvalitní syrovátkový protein (whey protein) ve formě koncentrátu zpracovaného šetrnou metodou CFM (Cross-Flow Microfiltration), která pomáhá zachovat přirozené nutriční vlastnosti syrovátkových bílkovin. Vyniká vysokým obsahem bílkovin, přirozeným zastoupením esenciálních aminokyselin včetně BCAA a recepturou obohacenou o trávicí enzymy – laktázu Tolerase®, bromelain a papain – jakož i o probiotické kultury a inulin. Je ideální jako protein po tréninku i na doplnění bílkovin během dne, přičemž bílkoviny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty.
Prom-In CFM Pure Performance - prémiový syrovátkový proteinový koncentrát zpracovaný metodou CFM s trávicími enzymy a probiotiky
Prom-In CFM Pure Performance je lahodný syrovátkový protein ve formě koncentrátu zpracovaného šetrnou metodou CFM (Cross-Flow Microfiltration), která pomáhá zachovat přirozené nutriční vlastnosti syrovátkových bílkovin. Je určen pro sportovce a všechny, kteří chtějí svůj jídelníček obohatit o kvalitní bílkoviny s výbornou stravitelností. Obsahuje výhradně syrovátkové bílkoviny bez příměsí jiných druhů proteinů či volných aminokyselin pro umělé zvyšování deklarovaného obsahu bílkovin.
Díky přirozeně vysokému obsahu esenciálních aminokyselin (EAA) včetně BCAA představuje whey protein hodnotný zdroj bílkovin pro aktivní životní styl. Bílkoviny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty, proto je produkt vhodný jako protein po silovém i vytrvalostním tréninku, během sportovní přípravy či při redukční dietě, kdy je důležité zajistit dostatečný příjem bílkovin.
Receptura je navíc doplněna o trávicí enzymy (laktázu Tolerase®, bromelain a papain), probiotické kultury a inulin, díky čemuž je Prom-In CFM Pure Performance vhodnou volbou pro ty, kteří hledají syrovátkový protein s enzymy a probiotiky pro každodenní použití.
Výhody
- 100% syrovátkový protein (koncentrát) zpracovaný metodou CFM
- vysoký obsah kvalitních bílkovin, které přispívají k růstu a udržení svalové hmoty
- přirozený obsah BCAA a esenciálních aminokyselin (EAA)
- trávicí enzymy: laktáza Tolerase® na podporu trávení laktózy
- bromelain a papain – enzymy podílející se na štěpení bílkovin
- obohacený o probiotické kultury a inulin, rozpustnou vlákninu
- mléčná surovina splňující standard VLOG
- bez umělých barviv, aspartamu a amino-spikingu
- univerzální využití jako protein po tréninku, během dne i při přípravě fitness receptů
Co je CFM syrovátkový protein? Šetrná filtrace pro zachování kvality bílkovin
Při výrobě se využívá CFM (Cross-Flow Microfiltration), technologie membránové mikrofiltrace, která umožňuje zpracování syrovátky při nízkých teplotách bez použití agresivních chemických činidel.
Tento postup pomáhá zachovat přirozenou strukturu bílkovin a jejich charakteristické frakce, mezi které patří beta-laktoglobulin, alfa-laktalbumin, imunoglobuliny a laktoferin. Výsledkem je kvalitní syrovátkový proteinový koncentrát (WPC) s vysokou biologickou hodnotou a přirozeným aminokyselinovým profilem.
Použitá mléčná surovina pochází od producentů splňujících standard VLOG, který se vztahuje na produkci bez geneticky modifikovaných krmiv.
Syrovátkový protein s trávicími enzymy, probiotiky a inulinem
Receptura CFM Pure Performance je doplněna o pečlivě vybrané složky:
- Laktáza Tolerase® – enzym, který štěpí mléčný cukr (laktózu). Laktáza zlepšuje trávení laktózy u osob, které mají problémy s jejím trávením.
- Bromelain a papain – proteolytické enzymy, které se podílejí na rozkladu bílkovin na menší peptidy.
- Probiotické kultury – mikroorganismy doplňující složení produktu.
- Inulin – rozpustná vláknina, která je přirozenou součástí mnoha rostlinných potravin.
Díky této kombinaci nabízí Prom-In CFM Pure Performance více než jen samotný syrovátkový protein.
Čisté složení bez zbytečných přísad
Prom-In klade důraz na kvalitu surovin a transparentnost receptury. Produkt neobsahuje aspartam ani umělá barviva a nepoužívá tzv. amino-spiking, tedy přidávání levných volných aminokyselin pro umělé zvýšení naměřeného obsahu bílkovin.
Všechny deklarované bílkoviny pocházejí ze syrovátkového proteinového koncentrátu. Výsledkem je univerzální protein s příjemnou chutí, který lze připravit jako klasický proteinový shake nebo přidat do snídaňových kaší, smoothie a fitness receptů.
Doporučené dávkování
Rozmíchejte 30 g (1 sáček) ve 200 až 300 ml neperlivé vody nebo mléka. Užívejte 1 až 3krát denně podle individuální potřeby příjmu bílkovin.
Často se ptáte (FAQ)
Co je Prom-In CFM Pure Performance a pro koho je určen?
Prom-In CFM Pure Performance je syrovátkový proteinový koncentrát (WPC) zpracovaný šetrnou metodou CFM. Je určen pro sportovce i pro všechny, kteří chtějí doplnit kvalitní bílkoviny. CFM (Cross-Flow Microfiltration) je membránová mikrofiltrace při nízkých teplotách, bez agresivních chemických činidel. Hodí se po silovém i vytrvalostním tréninku, během sportovní přípravy nebo redukční diety. Bílkoviny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty.
Kolik bílkovin obsahuje jedna dávka Prom-In CFM Pure Performance?
Jedna dávka (40 g) obsahuje 30 g bílkovin a 158 kcal. Kromě toho obsahuje 2,9 g tuku (z toho 1,0 g nasycených), 3,4 g sacharidů (z toho 2,0 g cukrů), 0,2 g vlákniny a 0,03 g soli. Všechny deklarované bílkoviny pocházejí ze syrovátkového proteinového koncentrátu. Výrobce nepoužívá amino-spiking, tedy přidávání volných aminokyselin pro umělé zvýšení obsahu bílkovin.
Jak míchat a užívat Prom-In CFM Pure Performance?
Rozmíchejte 40 g prášku (2 zarovnané odměrky) ve 200 až 300 ml neperlivé vody nebo mléka. Užívejte 1 až 3krát denně podle individuální potřeby příjmu bílkovin. Kromě klasického proteinového shaku můžete prášek přidat také do snídaňových kaší, smoothie a fitness receptů.
Kdy užívat Prom-In CFM Pure Performance – po tréninku nebo i přes den?
Prom-In CFM Pure Performance můžete užít po tréninku i kdykoliv během dne, kdy potřebujete doplnit bílkoviny. Výrobce doporučuje 1 až 3 dávky denně podle individuální potřeby příjmu bílkovin a pevný čas neurčuje. Po tréninku se hodí při silové i vytrvalostní přípravě. Přes den jej můžete použít například při redukční dietě, kdy je důležitý dostatečný příjem bílkovin.
Jaký je rozdíl mezi syrovátkovým koncentrátem a izolátem?
Syrovátkový koncentrát (WPC) si zachovává více přirozených frakcí syrovátky, zatímco izolát prochází dalším zpracováním a obvykle obsahuje vyšší podíl bílkovin s menším množstvím laktózy a tuku. Prom-In CFM Pure Performance je koncentrát s 30 g bílkovin ve 40 g dávce. Díky metodě CFM zachovává beta-laktoglobulin, alfa-laktalbumin, imunoglobuliny a laktoferin. Obsahuje také laktázu na štěpení laktózy.
Nač jsou v proteinu enzymy, probiotika a inulin?
Enzymy, probiotická kultura a inulin doplňují syrovátkový protein o další složky. Jedna dávka obsahuje laktázu (40 mg), bromelain (24 mg), papain (24 mg) a probiotickou kulturu LactoSpore® (Bacillus coagulans, 10 mg, 1,0 mld. KTJ). Laktáza štěpí mléčný cukr, bromelain a papain se podílejí na rozkladu bílkovin na menší peptidy. Inulin je rozpustná vláknina.
Je Prom-In CFM Pure Performance vhodný pro vegany a jaké obsahuje alergeny?
Ne, Prom-In CFM Pure Performance není vhodný pro vegany, protože je vyroben ze syrovátky, tedy z mléka. Obsahuje alergen mléko, proto se nehodí při alergii na mléčné bílkoviny. Ve složení nejsou uvedeny obiloviny, ale výrobce bezlepkovost nedeklaruje. Při potravinových alergiích vždy zkontrolujte aktuální složení na obalu vybrané příchutě.
Je Prom-In CFM Pure Performance vhodný při intoleranci laktózy?
Prom-In CFM Pure Performance není deklarován jako bezlaktózový, ale obsahuje laktázu Tolerase® (40 mg v jedné dávce), enzym, který štěpí mléčný cukr. Laktáza zlepšuje trávení laktózy u osob, které mají problémy s jejím trávením. Obsah laktózy výrobce neuvádí, proto se při diagnostikované intoleranci poraďte s lékařem nebo lékárníkem.
Doporučené dávkování
Rozmíchejte 30 g (1 sáček) ve 200 až 300 ml neperlivé vody nebo mléka. Užívejte 1 až 3krát denně podle individuální potřeby příjmu bílkovin.
Nutriční hodnoty
| 30 g | karamel s medem | ||
| Velikost jedné dávky: 30 g | |||
| Počet dávek v balení: 1 | |||
| Nutriční hodnoty | 1 dávka (30 g) | 100 g | RVH%* |
| Energetická hodnota | 488 kJ / 116,71 kcal | 1628 kJ / 388,99 kcal | ** |
| Tuky | 1,92 g | 6,4 g | ** |
| z toho nasycené | 0,63 g | 2,1 g | ** |
| Sacharidy | 2,58 g | 8,6 g | ** |
| z toho cukry | 1,53 g | 5,1 g | ** |
| Vláknina | 0,33 g | 1,1 g | ** |
| Bílkoviny | 22,08 g | 73,59 g | ** |
| Sůl | 0,02 g | 0,07 g | ** |
| Laktáza | 30 mg | 99,99 mg | ** |
| Bromelain | 18 mg | 59,99 mg | ** |
| Papain | 18 mg | 59,99 mg | ** |
| *RVH - Referenční výživová hodnota. Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal) | |||
| **RVH není stanoveno | |||
| Složení | |||
| CFM-zpracovaný syrovátkový proteinový koncentrát (mléko, emulgátor: slunečnicový lecitin), sušený med v prášku, aroma, vláknina inulin, protispékavá látka: oxid křemičitý; barvivo: karamel, sladidla: sukralóza, neohesperidin; kultury: Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Lactobacillus casei (mléko), enzymy: laktáza, bromelain, papain. | |||
| Alergeny | |||
| Obsahuje mléko nebo mléčné výrobky. | |||
| Upozornění | |||
Uchovávejte na suchém a tmavém místě při teplotě do 25 °C, mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti, pro těhotné ženy, pro kojící ženy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. |
|||
| 30 g | kokos | ||
| Velikost jedné dávky: 30 g | |||
| Počet dávek v balení: 1 | |||
| Nutriční hodnoty | 1 dávka (30 g) | 100 g | RVH%* |
| Energetická hodnota | 498 kJ / 119,11 kcal | 1661 kJ / 396,99 kcal | ** |
| Tuky | 2,37 g | 7,9 g | ** |
| z toho nasycené | 0,99 g | 3,3 g | ** |
| Sacharidy | 1,83 g | 6,1 g | ** |
| z toho cukry | 1,38 g | 4,6 g | ** |
| Vláknina | 0,12 g | 0,4 g | ** |
| Bílkoviny | 22,71 g | 75,69 g | ** |
| Sůl | 0,03 g | 0,1 g | ** |
| Laktáza | 30 mg | 99,99 mg | ** |
| Bromelain | 18 mg | 59,99 mg | ** |
| Papain | 18 mg | 59,99 mg | ** |
| *RVH - Referenční výživová hodnota. Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal) | |||
| **RVH není stanoveno | |||
| Složení | |||
| Syrovátkový proteinový koncentrát zpracovaný metodou CFM (mléko, emulgátor: slunečnicový lecitin); strouhaný kokos, aromata, vláknina inulin, protispékavá látka: oxid křemičitý; sladidla: sukralóza, neohesperidin; kultury: Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Lactobacillus casei (mléko); sůl, enzymy: laktáza, bromelain, papain. | |||
| Alergeny | |||
| Obsahuje mléko nebo mléčné výrobky. | |||
| Upozornění | |||
Uchovávejte na suchém a tmavém místě při teplotě do 25 °C, mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti, pro těhotné ženy, pro kojící ženy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. |
|||
| 30 g | latte macchiato | ||
| Velikost jedné dávky: 30 g | |||
| Počet dávek v balení: 25 | |||
| Nutriční hodnoty | 1 dávka (30 g) | 100 g | RVH%* |
| Energetická hodnota | 485 kJ / 116 kcal | 1213 kJ / 290 kcal | ** |
| Tuky | 2 g | 5 g | ** |
| z toho nasycené | 0,6 g | 1,5 g | ** |
| Sacharidy | 2,2 g | 5,5 g | ** |
| z toho cukry | 1,2 g | 3 g | ** |
| Vláknina | 0,2 g | 0,5 g | ** |
| Bílkoviny | 22,6 g | 56,5 g | ** |
| Sůl | 0 g | 0 g | ** |
| Laktáza | 30 mg | 75 mg | ** |
| Bromelain | 18 mg | 45 mg | ** |
| Papain | 18 mg | 45 mg | ** |
| *RVH - Referenční výživová hodnota. Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal) | |||
| **RVH není stanoveno | |||
| Složení | |||
| Syrovátkový proteinový koncentrát zpracovaný metodou CFM (mléko, emulgátor: slunečnicový lecitin); instantní káva, aroma, vláknina inulin, protispékavá látka: oxid křemičitý; kultury: Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Lactobacillus casei (mléko); sladidla: sukralóza, neohesperidin; enzymy: laktáza, bromelain, papain. | |||
| Alergeny | |||
| Obsahuje mléko, sóju nebo výrobky ze sóji. | |||
| Upozornění | |||
Uchovávejte na suchém a tmavém místě při teplotě do 25 °C, mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti, pro těhotné ženy, pro kojící ženy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. |
|||
| 30 g | mléko s medem a skořicí | ||
| Velikost jedné dávky: 30 g | |||
| Počet dávek v balení: 1 | |||
| Nutriční hodnoty | 1 dávka (30 g) | 100 g | RVH%* |
| Energetická hodnota | 485 kJ / 116 kcal | 1618 kJ / 386,63 kcal | ** |
| Tuky | 1,9 g | 6,33 g | ** |
| z toho nasycené | 0,8 g | 2,67 g | ** |
| Sacharidy | 3 g | 10 g | ** |
| z toho cukry | 1,9 g | 6,33 g | ** |
| Vláknina | 0,2 g | 0,67 g | ** |
| Bílkoviny | 21,1 g | 70,33 g | ** |
| Sůl | 0,17 g | 0,57 g | ** |
| *RVH - Referenční výživová hodnota. Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal) | |||
| **RVH není stanoveno | |||
| Složení | |||
| CFM zpracovaný syrovátkový koncentrát (mléko, emulgátor (slunečnicový lecitin)), sušený med v prášku 4%, aromata, vláknina (inulin), zahušťovadlo (karboxymethylcelulóza Blanose™), protispékavá látka (oxid křemičitý), enzymy (laktáza, bromelain, papain), sladidla (sukralóza, neohesperidin), probiotické kultury (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Lactobacillus casei (mléko)), . | |||
| Alergeny | |||
| Obsahuje mléko nebo mléčné výrobky. | |||
| Upozornění | |||
Uchovávejte na suchém a tmavém místě při teplotě do 25 °C, mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti, pro těhotné ženy, pro kojící ženy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. |
|||
Balení a varianty
Na skladě
Na skladě
Na skladě
Na skladě
Na skladě - poslední kusy
Na skladě
Na skladě - poslední kusy
Na skladě
Na skladě
Na skladě
Na skladě
Na skladě - poslední kusy
Na skladě - poslední kusy
U dodavatele - 2 až 5 dní
Na skladě
Na skladě
Na skladě - poslední kusy
Na skladě
Na skladě
Na skladě - poslední kusy
Na skladě - poslední kusy
Na skladě
Na skladě
Na skladě
